Всесвітній день безпечного Інтернету
8. лютий, 2022 в 16:57,
Немає коментарів
Всесвітній день безпечного Інтернету відзначають щорічно в другий вівторок лютого.💻🌍 Вовчоярівська гімназія долучилися до проведення заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний інтернет. Школярі початкової школи переглянули мультфільм "Корисні підказки. Увага! Інтернет!". Після перегляду діти відповідали на поставлені запитання, розповідали цікаві історії, пов’язані з використанням Інтернету. 💻😎 Також учні взяли участь у тестуванні "Кіберсвіт під контролем" та отримали сертифікати.![](https://site-1071548.mozfiles.com/files/1071548/medium/1644261878_270757881_2987711774824104_2048603604994130342_n.jpg)
![](https://site-1071548.mozfiles.com/files/1071548/JiF59MxgU1E.jpg)
![](https://site-1071548.mozfiles.com/files/1071548/medium/6Lv5pxxcAsE.jpg)
![](https://site-1071548.mozfiles.com/files/1071548/medium/2jsmK-w82GA.jpg)
![](https://site-1071548.mozfiles.com/files/1071548/medium/vPZ82eEyq3s.jpg)
![](https://site-1071548.mozfiles.com/files/1071548/medium/r5v8jUtDprY.jpg)
![](https://site-1071548.mozfiles.com/files/1071548/medium/jdqOOfSCGYs.jpg)
![](https://site-1071548.mozfiles.com/files/1071548/medium/f1GyCHPATUs.jpg)
![](https://site-1071548.mozfiles.com/files/1071548/medium/b1yilyDHCg4-1.jpg)
![](https://site-1071548.mozfiles.com/files/1071548/medium/F1uRI6Cq_4M.jpg)